بهترین دستگاه سونوگرافی شامل چه ویژگی هایی می باشد؟

بهترین دستگاه سونوگرافی عنوان این مقاله است که می خواهیم درباره با آن به شما توضیح بدهیم. امروزه دستگاه های سونوگرافی زیادی ساخته شده است که هر کدام بهتر از قبلی می باشد و امکانات خاص خود را دارد. اگر می خواهید با بهترین دستگاه سونوگرافی غربالگری آشنا شوید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.احتمالا همه شما اسم سونوگرافی را شنیده اید ولی به نمی دانید که به چه روشی کار می کند. سونوگرافی یک روش برای تصویر برداری از بدن با استفاده از صدا با فرکانس های بسیار بالا می باشد. این امواج با فرکانس بالا از بدن شما تصاویری را بردارد.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟ 

بهترین دستگاه سونوگرافی
ultrasound (2)

سونوگرافی غربالگری در تهران

برای درخواست وقت ملاقات و نوبت دهی با ما در تماس باشید

سونوگرافی چیست؟

شاید این سوال در ذهن شما به وجود بیاید که به چه دلیل با استفاده از سونوگرافی و امواج صوت با فرکانس از بدن تصویرهایی را برمی دارند؟ در جواب به این سوال باید به شما بگوییم که سونوگرافی یک راه بسیار خوب و موثر برای تشخیص انواع  بیماری ها و درمان آنها می باشد. به همین دلیل است که روز به روز دستگاه های سونوگرافی پیشرفته تر شده و تمام مراکز درمانی و همچنین متخصص سونوگرافی غربالگری سعی می کنند که از بهترین دستگاه سونوگرافی استفاده کنند.

سونوگرافی چیست؟

معرفی بهترین دستگاه سونوگرافی

در این بخش از مقاله می خواهیم به شما 5 مورد از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های سونوگرافی را به شما معرفی کنیم که امکانات بسیار زیاد و پیشرفته ای دارند. پس اگر می خواهید با این دستگاه ها آشنا شوید ما به شما پیشنهاد می کنیم که ادامه این مقاله را از دست ندهید.

 

 

معرفی بهترین دستگاه سونوگرافی

1. دستگاه سونوگرافی GE Healthcare:

یکی از بهترین دستگاه های سونوگرافی است که مراکز زیادی از آن استفاده می کنند. این دستگاه ساخته شرکت GE Healthcare شرکت آمریکایی است که در سال 1994 فعالیت خود را در زمینه ساخت دستگاه های عکس برداری پزشکی آغاز کرد. این شرکت با پیشرفت زیادی که داشت به بهترین و معروف ترین شرکت در زمینه ساخت دستگاه های سونوگرافی تبدیل شد.

تحقیقات نشان داده است که اکثر پزشکان و متخصصان از دستگاه های ساخت این شرکت استفاده می کنند. یکی دیگر از دستگاه هایی که این شرکت ساخت است سری GE Voluson می باشد. این دستگاه از نظر پزشکان و متخصصان دقیق ترین دستگاه سونوگرافی در زمینه سلامت بانوان می باشد.

شاید شما کمتر متخصص سونوگرافی غربالگری در تهران را پیدا کنید که از این دستگاه استفاده نکند. این دستگاه یکی از بهترین محصولات شرکت GE Healthcare می باشد.

2. دستگاه سونوگرافی Philips:

این دستگاه نیز یکی دیگر از دستگاه های سونوگرافی در دنیا می باشد که امکانات فراوانی دارد. این دستگاه نیز یکی از بهترین دستگاه سونوگرافی در دنیا می باشد که ساخت شرکت هلندی به نام فیلیپس می باشد. یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه های ساخت شرکت فیلیپس این است که به صورت پرتابل و مبله تولید می شوند که از کیفیت خوبی برخوردار هستند.

یکی از دستگاه های سونوگرافی غربالگری  ساخت شرکت هلندی فیلیپس با نام affinity70 می باشد که یکی از محبوب ترین دستگاه های سونوگرافی در ایران است و اکثر مراکز درمانی از این دستگاه استفاده می کنند.

3. بهترین دستگاه سونوگرافی sumsung medison:

شرکت سامسونگ به دلیل فعالیت فوق العاده او در زمینه تلفن های همراه، کامپیوتر و… به خوبی می شناسیم. یکی از شعبه های شرکت سامسونگ تولید دستگاه های پزشکی است. این شعبه شرکت سامسونگ در سال 2010 ساخته شده و تا به امروز توانسته است که دستگاه های بسیار زیاد و با کیفیت عالی را تولید کند. سونوگرافی غربالگری در تهران معمولا دارای این دستگاه هستند.

یکی از بهترین دستگاه سونوگرافی شرکت سامسونگ مدل WS80 می باشد که کاربردهای آن بسیار فراوان بوده و از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشد. WS80 “بهترین دستگاه سونوگرافی” شرکت سامسونگ در ایران می باشد که می توانید آن را در کلینیک های مختلف ایران پیدا کنید.

4. دستگاه سونوگرافی Toshiba:

توشیبا یک گروه تخصصی و پزشی هستند و خیلی وقت است که کار می کنند. این گروه تخصصی عضو شرکتی به نام canon می باشند که یک شرکت در زمینه ساخت لوازم پزشکی می باشد. این شرکت با استفاده از دانش و همکاری با گروه تخصصی و پزشکی توشیبا توانسته است که یکی از بهترین دستگاه سونوگرافی را بسازند. یکی از بهترین محصولات شرکت توشیبا دستگاه سونوگرافی مدل Apli i900 می باشد که می توان این دتسگاه را در لیست بهترین دستگاه های سونوگرافی دنیا جای داد.

5. دستگاه سونوگرافی sonosite:

سونوسایت یک شرکت تولیدی لوازم پزشکی است که در سال 1999 تاسیس شد. این شرکت زیر مجموعه هلدینگ بزرگ Fujifilm (فوجی فیلم) می باشد. این شرکت تا به امروز توانسته است که دستگاه های سونوگرافی بسیار با کیفیت و کاربری تولید کند که از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشند.

یکی از مهم ترین ویژگی های شرکت سونوسایت این است که به فناوری ATL دست پیدا کرده است و از این فناوری عالی در ساخت دستگاه های سونوگرافی پرتابل استفاده می کند. دستگاه سونوگرافی پرتابل E-CUBE i7 ساخت شرکت سونوسایت؛ می توان به جرات گفت که یکی از با کیفیت ترین و پیشرفته ترین دستگاه های سونوگرافی در جهان می باشد.

بهترین دستگاه سونوگرافی شامل چه ویژگی هایی می باشد؟

یکی از مهم ترین چیزهایی که باید به آن در خرید دستگاه سونوگرافی دقت کنید توان خروجی دستگاه می باشد و این مهمترین مسئله است برای اینکه بتوان بهترین سونوگرافی جنین را انجام داد.خیلی از پزشکان و متخصصان دستگاه هایی را انتخاب می کنند که توان خروجی کمی را دارند. چون دستگاه ها با خروجی بالا ممکن است باعث سوختگی بافت بیمار شود.

فرکانس دستگاه یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های دستگاه سونوگرافی می باشد. هر چقد که فرکانس دستگاه سونوگرافی بیشتر و بلند تر باشد تصاویر واضح تر و بهتری را می توان به آن داد.

مبله بودن، پرتابل بودن و همچنین قابلیت حمل دستگاه سونوگرافی دیگر ویژگی هایی هستند که یک دستگاه می تواند داشته باشد.

بهترین دستگاه سونوگرافی شامل چه ویژگی هایی می باشد؟

کلام آخر درباره با بهترین دستگاه سونوگرافی

شما در این مقاله با بهترین دستگاه سونوگرافی در جهان و ایران آشنا شدید و همچنین توانستید چند ویژگی مهم دستگاه سونوگرافی را یاد بگیرید. از اینکه با ما همراه بودید از شما کمال تشکر را داریم.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟