قرص‌ جلوگیری از بارداری برای مردان کدامند؟

انواع قرص‌ های جلوگیری از بارداری برای مردان

شاید از شنیدن قرص جلوگیری از بارداری برای مردان تعجب کنید. سال های طولانی است که موضوع جلوگیری از بارداری بر دوش زنان است و یا تنها کمکی که از طرف مردان بری جلوگیری از بارداری می شود، استفاده از وسایل جلوگیری مانند کاندوم است. امروزه تولید قرص جلوگیری از بارداری برای مردان بسیار کم است زیرا استقبال زیادی از این موضوع نمی شود. شاید تعداد بسیار زیادی از مردان به این باور باشند که این وظیفه زن است اما جلوگیری از بارداری یک مسئولیت متقابل است و باید زوجین در آن نقش داشته باشند. ما در این مقاله می خواهیم بیشتر راجب قرص جلوگیری از بارداری برای مردان، با شما صحبت کنیم. به شما پیشنهاد می کنیم که تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

ultrasound (2)

سونوگرافی غربالگری در تهران

برای درخواست وقت ملاقات و نوبت دهی با ما در تماس باشید

قرص جلوگیری از بارداری برای مردان

شاید از شنیدن قرص جلوگیری از بارداری برای مردان تعجب کنید. سال های طولانی است که موضوع جلوگیری از بارداری بر دوش زنان است و یا تنها کمکی که از طرف مردان بری جلوگیری از بارداری می شود، استفاده از وسایل جلوگیری مانند کاندوم است.

امروزه تولید قرص جلوگیری از بارداری برای مردان بسیار کم است زیرا استقبال زیادی از این موضوع نمی شود. شاید تعداد بسیار زیادی از مردان به این باور باشند که این وظیفه زن است اما همانطور که متخصصان سونوگرافی غربالگری تایید کرده اند، جلوگیری از بارداری یک مسئولیت متقابل است و باید زوجین در آن نقش داشته باشند. ما در این مقاله می خواهیم بیشتر راجب قرص جلوگیری از بارداری برای مردان، با شما صحبت کنیم. به شما پیشنهاد می کنیم که تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

همه چیز درباره قرص جلوگیری از بارداری برای مردان

قرص های جلوگیری از بارداری برای مردان کدامند؟

امروزه به هر داروخانه ای که سر بزنید با حجم انبوهی از قرص های ضد بارداری برای بانوان مواجه می شوید اما آیا تاکنون شنیده اید که قرص جلوگیری از بارداری برای مردان به فروش برسد؟

شاید برایتان تعجب آور باشد اما از دهه 70 میلادی به بعد، قرص های جلوگیری از بارداری برای مردان ساخته شد و هم اکنون در بعضی از کشورها به فروش می رسد. در دهه 70 میلادی و بعد از ساخت قرص، مقالات زیادی درباره این محصول نوشته شد.

در بسیاری از این مقالات گفته شده که ساخت و تولید “قرص جلوگیری از بارداری برای مردان” به مراتب پیچیده تر از قرص های جلوگیری برای بانوان است. این قرص ها عملکرد متفاوتی دارند.

وقتی این قرص توسط یک مرد استفاده می شود. قرص تاثیر خود را بر روی اسپرم مردان می گذارد. با مصرف قرص، اسپرم در مردان کنترل می شود. البته میزان هورمونی که در قرص برای کنترل اسپرم استفاده می شود، می تواند عوارض جانبی را به همراه داشته باشد.

جلوگیری از بارداری یک وظیفه مشترک است و باید هر دو زوجین در این کار مشارکت داشته باشند. استفاده مداوم قرص های ضد بارداری فقط برای زن می تواند در طول زمان، عوارض بسیار شدیدی را به همراه داشته باشد.

درصورت مواجه شدن با عوارض جانبی استفاده از قرص های بارداری در یک مرکز سونوگرافی غربالگری در تهران به یک متخصص سونوگرافی غربالگری در تهران و یا در شهر خودتان مراجعه نمایید.

انواع قرص های جلوگیری از بارداری برای مردان

باورهای جنسیتی اشتباه و غلط در پیشگیری از بارداری

زمان زیادی می گذرد که تمام مسئولیت بارداری به زنان نسبت داده می شود. حتی می توان با یک مثال این حرف را ثابت کرد. برای مثال قطعا شما آشنایی هرچند کمی در راجع با بهترین سونوگرافی جنین، متخصص سونوگرافی غربالگری و… دارید. اما آیا به همین اندازه درباره متخصص دستگاه تناسلی مردان اطلاعات دارید؟

پاسخ این سوال نشان می دهد که باورهای غلط و اشتباه جنسیتی در زندگی ما وجود دارد. اما با جلو رفتن در زمان و آگاه شدن مردان نیست به وظیفه شان، شاهد این هستیم که روز به روز، مردان مسئولیت بیشتری را در این زمینه متقبل می شوند.

طبق آمار، مسئولیت پذیری نسل جدید و یا افرادی که تحصل کرده اند نسبت به موضوعاتی مانند قرض جلوگیری از بارداری برای مردان و یا در کل موضوعات جنسیتی، روز به روز در حال افزایش است و ما امروزه مردانی را می بینیم که به دنبال قرص جلوگیری از بارداری هستند.

نکات مهم درباره قرص جلوگیری از بارداری برای مردان

طبق آزمایشات انجام شده و همچنین تست های گرفته شده از قرص جلوگیری از بارداری برای مردان، این قرص در تمام چالش ها موفق بیرون شده است. این قرص به خوبی توانسته است با تولید هورمون، جلو ایجاد اسپرم در بگیرد.

البته یکی از مزایا قرص جلوگیری از بارداری برای مردان این است که باعث کاهش میل جنسی نمی شود. میل جنسی شما مانند همیشه خواهد بود ولی اسپرم تولید نمی شود و بارداری صورت نخواهد گرفت.

نکات مهم درباره قرص جلوگیری از بارداری برای مردان

کلام پایانی

عنوان این مقاله قرص جلوگیری از بارداری برای مردان بود. در این مقاله به طور کامل با این قرص، نکات مهم و همچنین ویژگی های برجسته درباره این محصول آشنا شده اید. امیدوارم این مقاله به سوالات شما پاسخ داده باشد. از اینکه تا آخر این مقاله با ما همراه بوده اید کمال تشکر را داریم.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟